Obiteljski forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Obiteljski forum

Maleni kutak svemira u kojem možete podjeliti svoje nade strahove i snove među onima koji će vas shvatiti...
 
Početna stranicaPočetna stranica  PortailPortail  PretraľnikPretraľnik  Latest imagesLatest images  RegistracijaRegistracija  Login  

 

 Brišete li dasku?!

Go down 
3 posters
Autor/icaPoruka
mucika macika
Osoblje foruma
mucika macika


Female
Broj postova : 494
Age : 46
Location : Zagreb
Registration date : 06.11.2007

Brišete li dasku?! Empty
PostajNaslov: Brišete li dasku?!   Brišete li dasku?! Emptypet stu 16, 2007 12:58 pm

Ne znam dal ova tema uopće tu spada, ali morala sam to podijeliti s vama, a onda ju vi zelene seljakajte po potrebi mr.green

Dođem ja jedan dan po Laru, a odmah iza mene i jedna mama po svoju curicu.
I tako čekam ja da Lara pokupi svoje rekvizite, medu i šlape (koje je naravno skinula), a dotična mama čeka svoju curku koja joj je viknula da mora ići piškiti prije nego krenu doma.
Pošto je wc odmah kraj garderobe, a sve je u staklu, vide se i djeca, i lavaboići i prostori gdje su zahodići (al se ne vidi dijete kad je unutra).
I tako ja čekam LAru, a ova mama pogledom prati svoju curicu, otvori vrata od wc-a kad je vidjela da se mala počela skidati i dobaci joj :"Heej, Jasniica zlato, ajde uzmi papir pa obriši daskicu prije nego ideš piškiti!" Shocked Question

Dakle....

daleko od toga da nisam gadljiva i da kad god bi LAru ulovilo pišanje negdje u birtiji ili shopping centru, bi natrpala 55 slojeva papira prije nego bi ju stavila na dasku, ali ovo Question

Pa šta ta mama misli?! Da tete prije svakog djeteta steriliziraju daskice?!
Pa gdje bi došle da je tako (osobno ne bi imala ništa protiv da je tako), al sam isto tako svijesna, da mi je dijete u vrtiću osim nesteriliziranih daskica, izloženo kašljanju, pljuvanju i kihanju druge djece s kojom se igra, te isto tako i igračkama koje s tom djecom dijeli!
Onda najbolje da ju stavi pod stakleno zvono u jedan kut sobe ili nek joj unajmi tetu čuvalicu tako da ne mora sterilizirati daskice (uostalom, time što bi mala papirom obrisala daskicu, ne bi ništa niti napravila, što se tiče higijene) nezna
Svi mi koji smo poslali svoju djecu u vrtić svjesni smo rizika koji to sa sobom nosi.
Pa nitko od nas nije sretan kad mu se zdravo dijete iz vrtića vrati šmrkavo i s temperaturom, al to je ceh koji moramo (odnosno, naša djeca) platiti.

NE znam kako vi gledate na sve to, ali ja sam se morala malo ispuhati raspa

Brišete li dasku?! Animated26
[Vrh] Go down
Pina
Počasni član
Počasni član
Pina


Female
Broj postova : 545
Age : 45
Registration date : 26.10.2007

Brišete li dasku?! Empty
PostajNaslov: Re: Brišete li dasku?!   Brišete li dasku?! Emptypet stu 16, 2007 1:21 pm

Slazem se sa tobom u potpunosti.

Ja doma svaki dan perem kupaonu sa domestosom i doma smije sjedati na dasku kako hoce.
U vrticu se skoljke peru ujutro prije nego djeca dodju,ali naravno da kroz dan to vise nitko ne odrzava.
Ona ide sama piskiti tamo i naravno jedne na dasku i ne pada mi na pamet reci joj da ju brise papirom (jer kao sto si rekla od toga nikakve koristi) jer bi onda trazila i vani(kafc,restoran) da skoljku prebrisemo i da ona sjedne. A ovako ju uvijek ja drzim iznad skoljke dok piski.

Mi imamo dogovor,sjedis doma i u vrticu.
Ja njoj ne dam niti da kod bake sjedne (jer baka cisti wc dva puta tjedno) niti igdje,osim tamo gdje sam sigurna da se Wc pere svaki dan .
Moze sjesti kod svoje krsne kume jer mislim da i ona svaki dan cisti.
[Vrh] Go down
mucika macika
Osoblje foruma
mucika macika


Female
Broj postova : 494
Age : 46
Location : Zagreb
Registration date : 06.11.2007

Brišete li dasku?! Empty
PostajNaslov: Re: Brišete li dasku?!   Brišete li dasku?! Emptypet stu 16, 2007 1:29 pm

Joj, bojala sam se tvoje reakcije, jer znam za tebe i kupaonu mr.green
Ponavljam, i ja sam gadljiva po pitanju daskica, i sigurno da joj ne bi dozvolila da sjedne bilogdje, al ovo je ipak vrtić i sjedaju samo dječica s kojom je u kontaktu, pa ako joj je baš suđeno da nešto pobere, pobrat će s daskom il bez nje nezna
Ja kad negdje vani moramo ići na WC Laru pretvorim u stup koji ni u kojem slučaju ne smije micati i lamatiti s ručicama da ne bi dotaknula bilošto (zid, lavabo, školjku) u dotičnom WCu.
Lara već zna i čim uđemo u neki takav WC viče :"Nista ne dijati, juke doje i nista ne dijati!" mr.green
[Vrh] Go down
M@rtina
Admin
Admin
M@rtina


Female
Broj postova : 534
Age : 42
Registration date : 25.10.2007

Brišete li dasku?! Empty
PostajNaslov: Re: Brišete li dasku?!   Brišete li dasku?! Emptypet stu 16, 2007 3:16 pm

mucika macika je napisao/la:
J
Ponavljam, i ja sam gadljiva po pitanju daskica, i sigurno da joj ne bi dozvolila da sjedne bilogdje, al ovo je ipak vrtić i sjedaju samo dječica s kojom je u kontaktu, pa ako joj je baš suđeno da nešto pobere, pobrat će s daskom il bez nje nezna
Slažem se s vama.
I što se tice i vrtića i kafića i ostalog....
Ja belu nateram da skoro rolnu papira naslažemo kad mora ići negdje vani a ako nema papira onda ona s visoka mig
[Vrh] Go down
https://obitelj.forumhr.com
mucika macika
Osoblje foruma
mucika macika


Female
Broj postova : 494
Age : 46
Location : Zagreb
Registration date : 06.11.2007

Brišete li dasku?! Empty
PostajNaslov: Re: Brišete li dasku?!   Brišete li dasku?! Emptypet stu 16, 2007 3:23 pm

M@rtina je napisao/la:
Ja belu nateram da skoro rolnu papira naslažemo kad mora ići negdje vani a ako nema papira onda ona s visoka mig


4 1 72 poznato mi je....uz nas nema šanse da propadnu tvornice toaletnog papira!!!
Ja rolnu potrošim i za sebe kad idem jer ne mogu s visoka, redovito se zapišam tam gdje ne treba pa više volim sjesti k'o kraljica! mr.green

Nema mi gorega nego kad uđem u wc, a ono 1 listić papira...auuummm...najrađe bi im se popišala na pod da znam da pri tome neću pišati po svojim nogama umjesto po podu! mr.green
[Vrh] Go down
Pina
Počasni član
Počasni član
Pina


Female
Broj postova : 545
Age : 45
Registration date : 26.10.2007

Brišete li dasku?! Empty
PostajNaslov: Re: Brišete li dasku?!   Brišete li dasku?! Emptysub stu 17, 2007 1:12 am

Citat :
Nema mi gorega nego kad uđem u wc, a ono 1
listić papira...auuummm...najrađe bi im se popišala na pod da znam da
pri tome neću pišati po svojim nogama umjesto po podu! mr.green

4 1 72 4 1 72
[Vrh] Go down
Sponsored content





Brišete li dasku?! Empty
PostajNaslov: Re: Brišete li dasku?!   Brišete li dasku?! Empty

[Vrh] Go down
 
Brišete li dasku?!
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
Obiteljski forum :: Djeca :: Razno-
Forum(o)Bir: