Obiteljski forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Obiteljski forum

Maleni kutak svemira u kojem možete podjeliti svoje nade strahove i snove među onima koji će vas shvatiti...
 
Početna stranicaPočetna stranica  PortailPortail  PretraľnikPretraľnik  Latest imagesLatest images  RegistracijaRegistracija  Login  

 

 Visoke pete ili balerinke?

Go down 
4 posters
Autor/icaPoruka
mucika macika
Osoblje foruma
mucika macika


Female
Broj postova : 494
Age : 46
Location : Zagreb
Registration date : 06.11.2007

Visoke pete ili balerinke? Empty
PostajNaslov: Visoke pete ili balerinke?   Visoke pete ili balerinke? Emptyčet stu 22, 2007 2:18 pm

Od kad znam za sebe furam niske cipele, tenisice ili balerinke. Prvi razlog zbog kojeg ne furam pete je taj što se niti ne oblačim u tom stilu, drugi je taj što ne bi znala hodati u njima, a treći taj, što ne vjerujem da postoje potpetice koje bi me izdržale mr.green

Jednostavno se ne osjećam ugodno u njima i vjerujem i da kad bi smršavila ne bi mi postale obavezni dio obuće nezna
[Vrh] Go down
Alex
jaslice
jaslice
Alex


Broj postova : 183
Age : 54
Registration date : 04.11.2007

Visoke pete ili balerinke? Empty
PostajNaslov: Re: Visoke pete ili balerinke?   Visoke pete ili balerinke? Emptyčet stu 22, 2007 2:27 pm

Oduvijek ravno ili s malom petom. Voljela bih da mogu nositi visoku petu ali u njima bih bila do oblaka. mr.green
[Vrh] Go down
Pina
Počasni član
Počasni član
Pina


Female
Broj postova : 545
Age : 45
Registration date : 26.10.2007

Visoke pete ili balerinke? Empty
PostajNaslov: Re: Visoke pete ili balerinke?   Visoke pete ili balerinke? Emptyčet stu 22, 2007 3:09 pm

Viskoe pete i jaaako visoke pete.

Imam jedne tenisice koje nosim kad idem u park.
I imam jedne cizme (stil kaubojki) koje imaju petu od par cm., sve ostale cipele su mi sa potpeticom od 8 cm na dalje.

Obozavam visoke pete gore
[Vrh] Go down
Pina
Počasni član
Počasni član
Pina


Female
Broj postova : 545
Age : 45
Registration date : 26.10.2007

Visoke pete ili balerinke? Empty
PostajNaslov: Re: Visoke pete ili balerinke?   Visoke pete ili balerinke? Emptyčet stu 22, 2007 3:36 pm

Cak imam poslikanu kolekcijeu zimskih cipela od prosle godine ak vas zanima da stavim raspa
[Vrh] Go down
mucika macika
Osoblje foruma
mucika macika


Female
Broj postova : 494
Age : 46
Location : Zagreb
Registration date : 06.11.2007

Visoke pete ili balerinke? Empty
PostajNaslov: Re: Visoke pete ili balerinke?   Visoke pete ili balerinke? Emptyčet stu 22, 2007 3:38 pm

Pina je napisao/la:
Viskoe pete i jaaako visoke pete.

Imam jedne tenisice koje nosim kad idem u park.
I imam jedne cizme (stil kaubojki) koje imaju petu od par cm., sve ostale cipele su mi sa potpeticom od 8 cm na dalje.

Obozavam visoke pete gore

Svaka ti čast! Primjetila sam na fotkama od svadbe da su podosta visoke petice pa sam se zapitala kako si tancala u njima na svadbi nezna
JA bi se sva polomila. Mislim da je moja svadba bila jedina prigoda (ajde bilo ih je još par) kad sam obukla petu i to čak od 1-2cm Embarassed
[Vrh] Go down
mucika macika
Osoblje foruma
mucika macika


Female
Broj postova : 494
Age : 46
Location : Zagreb
Registration date : 06.11.2007

Visoke pete ili balerinke? Empty
PostajNaslov: Re: Visoke pete ili balerinke?   Visoke pete ili balerinke? Emptyčet stu 22, 2007 3:41 pm

Pina je napisao/la:
Cak imam poslikanu kolekcijeu zimskih cipela od prosle godine ak vas zanima da stavim raspa

Pa koliko ih ti to imaš? affraid
Trebala sam otvoriti topic, koji su vaši fetiši ko3

Naravno da bi htjele da staviš!!! Barem ja, a dala sam si odriješene ruke da govorim i u ime ostalih cura mr.green
[Vrh] Go down
Pina
Počasni član
Počasni član
Pina


Female
Broj postova : 545
Age : 45
Registration date : 26.10.2007

Visoke pete ili balerinke? Empty
PostajNaslov: Re: Visoke pete ili balerinke?   Visoke pete ili balerinke? Emptyčet stu 22, 2007 3:48 pm

[Vrh] Go down
Pina
Počasni član
Počasni član
Pina


Female
Broj postova : 545
Age : 45
Registration date : 26.10.2007

Visoke pete ili balerinke? Empty
PostajNaslov: Re: Visoke pete ili balerinke?   Visoke pete ili balerinke? Emptyčet stu 22, 2007 3:51 pm

Uspjela sam cheers cheers

To su cipele od prosle godine,ali dosta ih nosim i ove sezone , u biti cizme nosim,cipele su mi vecinom u pordumu lol!
[Vrh] Go down
mucika macika
Osoblje foruma
mucika macika


Female
Broj postova : 494
Age : 46
Location : Zagreb
Registration date : 06.11.2007

Visoke pete ili balerinke? Empty
PostajNaslov: Re: Visoke pete ili balerinke?   Visoke pete ili balerinke? Emptyčet stu 22, 2007 5:41 pm

Pina je napisao/la:
Uspjela sam cheers cheers

To su cipele od prosle godine,ali dosta ih nosim i ove sezone , u biti cizme nosim,cipele su mi vecinom u pordumu lol!

ŽEnooo Shocked affraid Shocked affraid ja ih toliko u životu nisam imala!
Daj sad iskreno, pa jel ih stvarno sve nosiš (mislim kad je sezona)?
[Vrh] Go down
M@rtina
Admin
Admin
M@rtina


Female
Broj postova : 534
Age : 42
Registration date : 25.10.2007

Visoke pete ili balerinke? Empty
PostajNaslov: Re: Visoke pete ili balerinke?   Visoke pete ili balerinke? Emptyčet stu 22, 2007 8:00 pm

mucika macika je napisao/la:

ŽEnooo Shocked affraid Shocked affraid ja ih toliko u životu nisam imala!
?
ovo moram potpisati kajsajd
[Vrh] Go down
https://obitelj.forumhr.com
Pina
Počasni član
Počasni član
Pina


Female
Broj postova : 545
Age : 45
Registration date : 26.10.2007

Visoke pete ili balerinke? Empty
PostajNaslov: Re: Visoke pete ili balerinke?   Visoke pete ili balerinke? Emptyčet stu 22, 2007 10:36 pm

Ma dajte cure,pa kaj bi bilo sa slikam ljetne cipele lol! a i ovo mi nije cijela kolekcija zimskih jer imam jos nekoliko u Hr.

Naravno da ih nosim sve,pa vidis da su sve iznosene,tocno za svaku kombinaciju garderobe imam u glavi koje cipele pripasati.

MM je lud od mojih cipela,(pun nam je podrum),ali ja taako vooolim cipele klanja

Svekar mi je neki dan rekao da jedni muzevi od Lare i Leonie,ak ih naucim na tolike cipele mr.green

Naime i one imaju pozamasnu kolekciju,pogotovo Lara mr.green
[Vrh] Go down
Alex
jaslice
jaslice
Alex


Broj postova : 183
Age : 54
Registration date : 04.11.2007

Visoke pete ili balerinke? Empty
PostajNaslov: Re: Visoke pete ili balerinke?   Visoke pete ili balerinke? Emptypet stu 23, 2007 2:47 am

Imas samo ono zimskih cipela. tuzan

Posto su stvarno iznosene, da su veci broj i manja peta sada bih te nagovorila da ih das meni pa da ih ja bacim. mr.green

Legenda si. klanja
[Vrh] Go down
Sponsored content





Visoke pete ili balerinke? Empty
PostajNaslov: Re: Visoke pete ili balerinke?   Visoke pete ili balerinke? Empty

[Vrh] Go down
 
Visoke pete ili balerinke?
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
Obiteljski forum :: Kozmetika i njega :: Fit mama-
Forum(o)Bir: