Obiteljski forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Obiteljski forum

Maleni kutak svemira u kojem možete podjeliti svoje nade strahove i snove među onima koji će vas shvatiti...
 
Početna stranicaPočetna stranica  PortailPortail  PretraľnikPretraľnik  Latest imagesLatest images  RegistracijaRegistracija  Login  

 

 Strije-sto s njima?!!?

Go down 
4 posters
Autor/icaPoruka
katja
beba
beba
katja


Broj postova : 55
Age : 40
Registration date : 16.11.2007

Strije-sto s njima?!!? Empty
PostajNaslov: Strije-sto s njima?!!?   Strije-sto s njima?!!? Emptysub stu 17, 2007 12:21 pm

Da li imate problema sa strijama, da li ih imate? Jel vam smetaju?

Ja ih imam jako puno, nije da mi smetaju ali mi je to ruzno i sve bi dala da jednostavno nestanu iako znam da je to nemoguce.
[Vrh] Go down
http://www.bebe-i-mi.5forum.net
Pina
Počasni član
Počasni član
Pina


Female
Broj postova : 545
Age : 45
Registration date : 26.10.2007

Strije-sto s njima?!!? Empty
PostajNaslov: Re: Strije-sto s njima?!!?   Strije-sto s njima?!!? Emptysub stu 17, 2007 12:26 pm

KOliko znam za strije nema lijeka nego ih prihvatiti.

Ja ih nemam za sada klanja imam pokoku na cicama,ali toliko sitne da ih nitko ne vidi osim mene. mig
[Vrh] Go down
M@rtina
Admin
Admin
M@rtina


Female
Broj postova : 534
Age : 42
Registration date : 25.10.2007

Strije-sto s njima?!!? Empty
PostajNaslov: Re: Strije-sto s njima?!!?   Strije-sto s njima?!!? Emptysub stu 17, 2007 10:55 pm

A ima koja tu i tamo al moram priznati da sam zadovoljna
kad vidim kako neke prijateljice izgledaju kao zebre Wink .
Veći problem mi je celulit.azdaja azdaja
[Vrh] Go down
https://obitelj.forumhr.com
mucika macika
Osoblje foruma
mucika macika


Female
Broj postova : 494
Age : 46
Location : Zagreb
Registration date : 06.11.2007

Strije-sto s njima?!!? Empty
PostajNaslov: Re: Strije-sto s njima?!!?   Strije-sto s njima?!!? Emptypon stu 19, 2007 11:39 am

Eh, ja ih imam još iz puberteta i to ne obične nego nekakve roskaste. Moja endokrinologinja mi je rekla da su takve strije karakteristične za ljude koji boluju od hormonalnih poremećaja i uslijed toga su skloni debljanju tako da sam se ja sa svojim strijama već sprijateljila mr.green
I ja sam čula kao i Pina, da za strije nema lijeka jer su to trajni ožiljci na koži nezna
Iskreno, više se ni ne opterećujem s njima, za razliku od kila s kojima ratujem down
[Vrh] Go down
Sponsored content





Strije-sto s njima?!!? Empty
PostajNaslov: Re: Strije-sto s njima?!!?   Strije-sto s njima?!!? Empty

[Vrh] Go down
 
Strije-sto s njima?!!?
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
Obiteljski forum :: Kozmetika i njega :: Fit mama-
Forum(o)Bir: