Obiteljski forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Obiteljski forum

Maleni kutak svemira u kojem možete podjeliti svoje nade strahove i snove među onima koji će vas shvatiti...
 
Početna stranicaPočetna stranica  PortailPortail  PretraľnikPretraľnik  Latest imagesLatest images  RegistracijaRegistracija  Login  

 

 Kremice za lice

Go down 
2 posters
Autor/icaPoruka
mucika macika
Osoblje foruma
mucika macika


Female
Broj postova : 494
Age : 46
Location : Zagreb
Registration date : 06.11.2007

Kremice za lice Empty
PostajNaslov: Kremice za lice   Kremice za lice Emptyčet stu 22, 2007 12:58 pm

Zanima me koristite li vi kremice za lice i koje? Mažete li ih samo po danu ili i po noći.
Osobno nisam neki krema freak, al tu i tamo znam na lice staviti Dove silk (a isključivo koristim i Dove deodorane)

Isto pitanje imam vezano i uz naše princeze. Primjetila sam da je uslijed hladnoće LArino ličeko dosta grubo, a obzirom da joj do sada nisam mazala lice, ne znam koju kremu da kupim nezna
[Vrh] Go down
Pina
Počasni član
Počasni član
Pina


Female
Broj postova : 545
Age : 44
Registration date : 26.10.2007

Kremice za lice Empty
PostajNaslov: Re: Kremice za lice   Kremice za lice Emptyčet stu 22, 2007 3:18 pm

Curama mazem lice ujutro i prije nego idemo boraviti van ( a puse vijetar ili je hladno) Bübchenovom kremom protiv vjetra i zime.

Ak hoces mukica kupim ti pa ti donesem jako su fine sa mirisom maline ili breskve gore

Ja se navecer namazen Dove mlijekom za tijelo i po licu lol! ,a ujutro nakon umivanja imam od Jonsona morning energy kremu sa sjokicama raspa

Za koju godinu cu koristiti kreme protiv bora Rolling Eyes za dan i noc.
Za sada koristim puder protiv starenja koze gore
[Vrh] Go down
mucika macika
Osoblje foruma
mucika macika


Female
Broj postova : 494
Age : 46
Location : Zagreb
Registration date : 06.11.2007

Kremice za lice Empty
PostajNaslov: Re: Kremice za lice   Kremice za lice Emptyčet stu 22, 2007 3:25 pm

Pina je napisao/la:
Curama mazem lice ujutro i prije nego idemo boraviti van ( a puse vijetar ili je hladno) Bübchenovom kremom protiv vjetra i zime.

Ak hoces mukica kupim ti pa ti donesem jako su fine sa mirisom maline ili breskve gore

Pina, koliko košta ta krema?

Pina je napisao/la:
Ja se navecer namazen Dove mlijekom za tijelo i po licu lol! ,a ujutro nakon umivanja imam od Jonsona morning energy kremu sa sjokicama raspa

A ta sa šljokicama je baš krema za lice? Jel jako šljokičaš kad se namažeš? mr.green

Pina je napisao/la:
Za sada koristim puder protiv starenja koze gore

To je puder u boji ili? Od koga je?
Ja koristim tekući L'orealov puder da bar malo ubijem bljedoću, al ne vjerujem da djeluje protiv starenja jer svake godine sam sve starija i starija i imam jednu svjećicu više na torti 4 1 72
[Vrh] Go down
Pina
Počasni član
Počasni član
Pina


Female
Broj postova : 545
Age : 44
Registration date : 26.10.2007

Kremice za lice Empty
PostajNaslov: Re: Kremice za lice   Kremice za lice Emptyčet stu 22, 2007 3:29 pm

Pitala sam te dal hoces da ti donesem kremu ili ne ko37

Krema je za lice sa laganim sljokicama,kad stavim puder preko sljokice se ne vide.

A puder je od Collistara,normalni tekuci u boji ,ali protiv starenja .(Anti age)
[Vrh] Go down
mucika macika
Osoblje foruma
mucika macika


Female
Broj postova : 494
Age : 46
Location : Zagreb
Registration date : 06.11.2007

Kremice za lice Empty
PostajNaslov: Re: Kremice za lice   Kremice za lice Emptyčet stu 22, 2007 3:35 pm

Pina je napisao/la:
Pitala sam te dal hoces da ti donesem kremu ili ne ko37

A ja sam te pitala koliko košta! ko37 ko37 ko37mr.green

Il ju misliš ukrasti kao i omekšivaće?! mr.green
[Vrh] Go down
Pina
Počasni član
Počasni član
Pina


Female
Broj postova : 545
Age : 44
Registration date : 26.10.2007

Kremice za lice Empty
PostajNaslov: Re: Kremice za lice   Kremice za lice Emptyčet stu 22, 2007 3:38 pm

Bas ti hvala da si sad javno pred svima rekla da sam lopov ko37 no dobro sad ak se doselim u Hr. znate zasto su me deportirali lol!

Mislim ju ukrasti,ofkors raspa
[Vrh] Go down
mucika macika
Osoblje foruma
mucika macika


Female
Broj postova : 494
Age : 46
Location : Zagreb
Registration date : 06.11.2007

Kremice za lice Empty
PostajNaslov: Re: Kremice za lice   Kremice za lice Emptyčet stu 22, 2007 3:45 pm

Pina je napisao/la:
Bas ti hvala da si sad javno pred svima rekla da sam lopov ko37 no dobro sad ak se doselim u Hr. znate zasto su me deportirali lol!

Mislim ju ukrasti,ofkors raspa

A kaj misliš da smo mi ostale nešto bolje? Samo što nas nemaju kam deportirati neg u Remetinec mr.green A čuj, nije ni to tako loše, barem je besplatan smještaj i hrana! juhu

Ma daj ženo, sad za ozbiljno...pa već si me toliko zadužila da mi je Embarassed

Ja tebe više ništa neću pitati ko37
[Vrh] Go down
Pina
Počasni član
Počasni član
Pina


Female
Broj postova : 545
Age : 44
Registration date : 26.10.2007

Kremice za lice Empty
PostajNaslov: Re: Kremice za lice   Kremice za lice Emptyčet stu 22, 2007 3:53 pm

A kaj ti ima bit Embarassed pa nisi me trazila da ti donesem ,ec sam se ja sama ponudila pusa
[Vrh] Go down
mucika macika
Osoblje foruma
mucika macika


Female
Broj postova : 494
Age : 46
Location : Zagreb
Registration date : 06.11.2007

Kremice za lice Empty
PostajNaslov: Re: Kremice za lice   Kremice za lice Emptyčet stu 22, 2007 4:00 pm

Pina je napisao/la:
A kaj ti ima bit Embarassed pa nisi me trazila da ti donesem ,ec sam se ja sama ponudila pusa

E pa svejedno mi je Embarassed Embarassed Embarassed!kajsajd

pusa pusa pusa HvAlA
[Vrh] Go down
Pina
Počasni član
Počasni član
Pina


Female
Broj postova : 545
Age : 44
Registration date : 26.10.2007

Kremice za lice Empty
PostajNaslov: Re: Kremice za lice   Kremice za lice Emptysri stu 28, 2007 11:37 am

Krema danas kupljena raspa

Uzela sam ti od breskve ,jer ove od maline su obicne kreme,a ova je protiv zime i vjetra,mi isto imamo tu od breskve i fio mirisi pic1
[Vrh] Go down
mucika macika
Osoblje foruma
mucika macika


Female
Broj postova : 494
Age : 46
Location : Zagreb
Registration date : 06.11.2007

Kremice za lice Empty
PostajNaslov: Re: Kremice za lice   Kremice za lice Emptysri stu 28, 2007 12:16 pm

Pina je napisao/la:
Krema danas kupljena raspa

Uzela sam ti od breskve ,jer ove od maline su obicne kreme,a ova je protiv zime i vjetra,mi isto imamo tu od breskve i fio mirisi pic1
pusa

pusa flower I love you pusa flower I love you pusa flower I love you pusa flower I love you pusa flower I love you pusa flower I love you

HVALAAAAAAA
[Vrh] Go down
Sponsored content





Kremice za lice Empty
PostajNaslov: Re: Kremice za lice   Kremice za lice Empty

[Vrh] Go down
 
Kremice za lice
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
Obiteljski forum :: Kozmetika i njega :: Kozmetika-
Forum(o)Bir: