Obiteljski forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Obiteljski forum

Maleni kutak svemira u kojem možete podjeliti svoje nade strahove i snove među onima koji će vas shvatiti...
 
Početna stranicaPočetna stranica  PortailPortail  PretraľnikPretraľnik  Latest imagesLatest images  RegistracijaRegistracija  Login  

 

 Čupate li obrve?

Go down 
4 posters
Autor/icaPoruka
mucika macika
Osoblje foruma
mucika macika


Female
Broj postova : 494
Age : 46
Location : Zagreb
Registration date : 06.11.2007

Čupate li obrve? Empty
PostajNaslov: Čupate li obrve?   Čupate li obrve? Emptyčet stu 22, 2007 1:40 pm

Ja do svoje 25te nisam znala da to neke žene rade (naravno, karikiram).
Počela sam tako nekako u tim godinama, al ništa spektakularno. Počupam si 1-2 dlakice i to je to. Nisam od onih koje si počupaju sve obrve da bi si ih ponovno olovkom nacrtale (nešto slično radi moja mama..sva sreća, nije se do kraja zdepilirala, al na najboljem je putu mr.green )
[Vrh] Go down
Pina
Počasni član
Počasni član
Pina


Female
Broj postova : 545
Age : 45
Registration date : 26.10.2007

Čupate li obrve? Empty
PostajNaslov: Re: Čupate li obrve?   Čupate li obrve? Emptyčet stu 22, 2007 3:13 pm

Imam jako slabe i svijetle obrve .
Prije dvije godine stavila sam permanent make up na njih da bi se barem malo isticale,a da ih ne moram stalno crtati.

Cupam dvije dlacice tjedno Wink
[Vrh] Go down
Alex
jaslice
jaslice
Alex


Broj postova : 183
Age : 54
Registration date : 04.11.2007

Čupate li obrve? Empty
PostajNaslov: Re: Čupate li obrve?   Čupate li obrve? Emptypet stu 23, 2007 3:10 am

Da li da vam ispricam sta sam ja radila sa svojom obrvama? Idea
Hajde, ispricat cu vam.

Bila sam klinka u osnovnoj skoli. Sta je meni doslo da ja "sredjujem" obrve, ko to zna. Uzela ja pincetu, povuci potegni ono boliiiiiiiii.
Sta cu? Ne mogu ja to trpiti. Izaberem ja laksi nacin. mr.green

Uzmem brijac i stric tamo stric vamo, haos napravim. Izbrijem ja obrve (ne cijele) sve rupa do rupe. Nikada vise nisu narasle kako treba. a080

Par puta sam pokusala da ih dotjeram ali kako ima mjesta gdje nisu poslije mog masakra ni narasle, nisam ih uspjela oblikovati.

Sreca pa su mi obrve svijetle.
[Vrh] Go down
mucika macika
Osoblje foruma
mucika macika


Female
Broj postova : 494
Age : 46
Location : Zagreb
Registration date : 06.11.2007

Čupate li obrve? Empty
PostajNaslov: Re: Čupate li obrve?   Čupate li obrve? Emptypet stu 23, 2007 10:45 am

Alex je napisao/la:
Da li da vam ispricam sta sam ja radila sa svojom obrvama? Idea
Hajde, ispricat cu vam.

Bila sam klinka u osnovnoj skoli. Sta je meni doslo da ja "sredjujem" obrve, ko to zna. Uzela ja pincetu, povuci potegni ono boliiiiiiiii.
Sta cu? Ne mogu ja to trpiti. Izaberem ja laksi nacin. mr.green

Uzmem brijac i stric tamo stric vamo, haos napravim. Izbrijem ja obrve (ne cijele) sve rupa do rupe. Nikada vise nisu narasle kako treba. a080

Par puta sam pokusala da ih dotjeram ali kako ima mjesta gdje nisu poslije mog masakra ni narasle, nisam ih uspjela oblikovati.

Sreca pa su mi obrve svijetle.

4 1 72 ajmee Alex pa što ti bi? Nije mi jasno kako to da ti nisu narasle ako si ih obrijala. nezna Pa barem onda dlake rastu luđački.
[Vrh] Go down
Pina
Počasni član
Počasni član
Pina


Female
Broj postova : 545
Age : 45
Registration date : 26.10.2007

Čupate li obrve? Empty
PostajNaslov: Re: Čupate li obrve?   Čupate li obrve? Emptypet stu 23, 2007 11:29 am

Alex 4 1 72

I ja sam imala slicno iskustvo,jednom sam ih skroz obrijala britvom,takodjer vise nikada nisu narasla kako treba,ali slabe su mi oduvijek nezna
[Vrh] Go down
mucika macika
Osoblje foruma
mucika macika


Female
Broj postova : 494
Age : 46
Location : Zagreb
Registration date : 06.11.2007

Čupate li obrve? Empty
PostajNaslov: Re: Čupate li obrve?   Čupate li obrve? Emptypet stu 23, 2007 12:22 pm

Pina je napisao/la:
Alex 4 1 72

I ja sam imala slicno iskustvo,jednom sam ih skroz obrijala britvom,takodjer vise nikada nisu narasla kako treba,ali slabe su mi oduvijek nezna

Pa dobro ženske glave, šta vam bi?!? Meni nije padalo na pamet ni čupanje obrva do prije par godina, a kamoli brijanje ko3
Eh da mi vas je bilo vidjeti u takvim "Sam svoj majstor" izdanjima 4 1 72
[Vrh] Go down
Pina
Počasni član
Počasni član
Pina


Female
Broj postova : 545
Age : 45
Registration date : 26.10.2007

Čupate li obrve? Empty
PostajNaslov: Re: Čupate li obrve?   Čupate li obrve? Emptypet stu 23, 2007 12:32 pm

Citat :
Eh da mi vas je bilo vidjeti u takvim "Sam svoj majstor" izdanjima

Kao sto rekoh imam slabe obrve pa nije bilo tak strasno kad sam bila bez njih,malo sam ih nacrtala i ak mi nisi dosao skroz blizu jedva da je bilo primjetno da ih nemam.

Ali kad smo isli sa skolom na bazen,a obrve se oprale Shocked e onda mi je bilo koma jer su svi umirali od smijeha,a znas kak to uzimas k srcu kad si jos skolarac Rolling Eyes
[Vrh] Go down
mucika macika
Osoblje foruma
mucika macika


Female
Broj postova : 494
Age : 46
Location : Zagreb
Registration date : 06.11.2007

Čupate li obrve? Empty
PostajNaslov: Re: Čupate li obrve?   Čupate li obrve? Emptypet stu 23, 2007 12:44 pm

Pina je napisao/la:
Ali kad smo isli sa skolom na bazen,a obrve se oprale Shocked e onda mi je bilo koma jer su svi umirali od smijeha,a znas kak to uzimas k srcu kad si jos skolarac Rolling Eyes

4 1 72 4 1 72 a joooj, sorry ali ne mogu a da se ne smijem pusa grli
[Vrh] Go down
Alex
jaslice
jaslice
Alex


Broj postova : 183
Age : 54
Registration date : 04.11.2007

Čupate li obrve? Empty
PostajNaslov: Re: Čupate li obrve?   Čupate li obrve? Emptysub stu 24, 2007 2:24 am

Pina je napisao/la:
Alex 4 1 72

I ja sam imala slicno iskustvo,jednom sam ih skroz obrijala britvom,takodjer vise nikada nisu narasla kako treba,ali slabe su mi oduvijek nezna

4 1 72

Dobro je, znaci nisam najgora. ko3
[Vrh] Go down
Leeloo
novorođenče
novorođenče
Leeloo


Broj postova : 23
Age : 48
Registration date : 10.12.2007

Čupate li obrve? Empty
PostajNaslov: Re: Čupate li obrve?   Čupate li obrve? Emptyuto pro 11, 2007 12:29 pm

čupam ,al to je skoro pa neprimjetno
[Vrh] Go down
Sponsored content





Čupate li obrve? Empty
PostajNaslov: Re: Čupate li obrve?   Čupate li obrve? Empty

[Vrh] Go down
 
Čupate li obrve?
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
Obiteljski forum :: Kozmetika i njega :: Kozmetika-
Forum(o)Bir: