Obiteljski forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Obiteljski forum

Maleni kutak svemira u kojem možete podjeliti svoje nade strahove i snove među onima koji će vas shvatiti...
 
Početna stranicaPočetna stranica  PortailPortail  PretraľnikPretraľnik  Latest imagesLatest images  RegistracijaRegistracija  Login  

 

 Psuju li vaši anđeli :-)

Go down 
4 posters
Autor/icaPoruka
mucika macika
Osoblje foruma
mucika macika


Female
Broj postova : 494
Age : 46
Location : Zagreb
Registration date : 06.11.2007

Psuju li vaši anđeli :-) Empty
PostajNaslov: Psuju li vaši anđeli :-)   Psuju li vaši anđeli :-) Emptyčet pro 06, 2007 12:56 pm

Daleko od toga da se uvijek uspijem skontrolirati pred svojom LArom što se tiče psovki, tako da je i ona nešto pokupila Embarassed a080
Jedan period joj je to bilo zabavno govoriti jer bi mi svaki put reagirali i rekli joj da to ne smije govoriti te da je to ružno! Nije prestala sve dok nismo počeli skroz na skroz ignorirati gore za razliku od svekija koji su ju i dalje nastavili špotati, a ona i dalje psovati kad je kod njih Shocked.
Ne kraju sam ja popiz... i rekla sveki da nek prestane više reagirati na to jer da sam i ja tako napravila i upalilo je. Ajde, poslušala me je i sad je ok.
Sad svaki put kad Lara čuje nekog od nas da mu izleti nešto takvoga veli:"Tata, mama to je ružno!" Wink
[Vrh] Go down
Pina
Počasni član
Počasni član
Pina


Female
Broj postova : 545
Age : 44
Registration date : 26.10.2007

Psuju li vaši anđeli :-) Empty
PostajNaslov: Re: Psuju li vaši anđeli :-)   Psuju li vaši anđeli :-) Emptyčet pro 06, 2007 4:56 pm

Pa nije da psuje,ali ponekad joj izleti Embarassed

Isto kao i kod vas dok sam reagirala,stalno je to ponavljala,ali ako ju ignoriram prestane i ne ponavlja se,.

Neki dan mi je rekla da sam glupa Shocked (ali nije niti cudno kad ja to govorim i njoj i MM Embarassed Embarassed )

Zna reci Leonie kad malanesto forsira :ne zajebavaj me Embarassed

A najnovija fora joj je kad joj nesto ne ide od ruke reci sajse ,ali to je pokupila u vrticu,jer doma njemacki ne cuje.

Takodjer nismo obratili paznju na to i sada sve rijedje i rijedje i to govori.
[Vrh] Go down
Alex
jaslice
jaslice
Alex


Broj postova : 183
Age : 54
Registration date : 04.11.2007

Psuju li vaši anđeli :-) Empty
PostajNaslov: Re: Psuju li vaši anđeli :-)   Psuju li vaši anđeli :-) Emptypet pro 07, 2007 2:49 am

Pa tako, desi se.
Vecinom sve moje rijeci. Embarassed

Prije neki dan, Nada se igra na kompu i pored nje stoje pahuljice s mlijekom. Marina prisla, dohvatila zdjelicu i pljuuuus. Sve po Nadi. A Nada, ono kako je iznenadilo, odskoci i viknu joj - jebem ti mater.

Meni je to toliko bilo smjesno da sam usla u kupatilo i ismijala se do suza.
[Vrh] Go down
Pina
Počasni član
Počasni član
Pina


Female
Broj postova : 545
Age : 44
Registration date : 26.10.2007

Psuju li vaši anđeli :-) Empty
PostajNaslov: Re: Psuju li vaši anđeli :-)   Psuju li vaši anđeli :-) Emptypet pro 07, 2007 2:38 pm

Citat :
Prije neki dan, Nada se igra na kompu i pored nje stoje pahuljice s mlijekom. Marina prisla, dohvatila zdjelicu i pljuuuus. Sve po Nadi. A Nada, ono kako je iznenadilo, odskoci i viknu joj - jebem ti mater.

4 1 72 4 1 72

Sad mi je smjesno,ali za koji mjesec kad bude Lara tako reagirala ,vjerovatno ce mi biti pale silent ,ali vjerovatno cu isto kao i ti otici se negdje sakriti da me ne vidi kak se smijem mr.green
[Vrh] Go down
mucika macika
Osoblje foruma
mucika macika


Female
Broj postova : 494
Age : 46
Location : Zagreb
Registration date : 06.11.2007

Psuju li vaši anđeli :-) Empty
PostajNaslov: Re: Psuju li vaši anđeli :-)   Psuju li vaši anđeli :-) Emptypet pro 07, 2007 7:49 pm

Alex je napisao/la:
A Nada, ono kako je iznenadilo, odskoci i viknu joj - jebem ti mater.

ajmeeeee ko3 ko3 ko3
[Vrh] Go down
tuljak
novorođenče
novorođenče



Broj postova : 3
Age : 39
Registration date : 07.02.2008

Psuju li vaši anđeli :-) Empty
PostajNaslov: Re: Psuju li vaši anđeli :-)   Psuju li vaši anđeli :-) Emptyčet vel 07, 2008 6:22 pm

Zna ponekad nešto čuje pa to i ponovi ili u naletu ljutnje izvali nešto da cijenjena mu mamica padne na guzicu
[Vrh] Go down
Sponsored content





Psuju li vaši anđeli :-) Empty
PostajNaslov: Re: Psuju li vaši anđeli :-)   Psuju li vaši anđeli :-) Empty

[Vrh] Go down
 
Psuju li vaši anđeli :-)
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
Obiteljski forum :: Djeca :: Djeca od 1 do 3-
Forum(o)Bir: