Obiteljski forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Obiteljski forum

Maleni kutak svemira u kojem možete podjeliti svoje nade strahove i snove među onima koji će vas shvatiti...
 
Početna stranicaPočetna stranica  PortailPortail  PretraľnikPretraľnik  Latest imagesLatest images  RegistracijaRegistracija  Login  

 

 Uskoro 1 godina

Go down 
5 posters
Autor/icaPoruka
M@rtina
Admin
Admin
M@rtina


Female
Broj postova : 534
Age : 42
Registration date : 25.10.2007

Uskoro 1 godina Empty
PostajNaslov: Uskoro 1 godina   Uskoro 1 godina Emptysub stu 03, 2007 11:28 am

Evo mi dojimo već skoro godinu dana....sada mi je veći problem kako odviknuti dijete od dojenja nego kako dojiti što duže. Crying or Very sad
[Vrh] Go down
https://obitelj.forumhr.com
Pina
Počasni član
Počasni član
Pina


Female
Broj postova : 545
Age : 44
Registration date : 26.10.2007

Uskoro 1 godina Empty
PostajNaslov: Re: Uskoro 1 godina   Uskoro 1 godina Emptysub stu 03, 2007 11:33 am

Ja sam dojila cak mj. dana ,tak da ti nisam od koristi.

Jednostavno smanjuj podoje scratch

Nadam se da ce se javiti netko iskusniji study
[Vrh] Go down
Alex
jaslice
jaslice
Alex


Broj postova : 183
Age : 54
Registration date : 04.11.2007

Uskoro 1 godina Empty
PostajNaslov: Re: Uskoro 1 godina   Uskoro 1 godina Emptypon stu 05, 2007 4:58 am

I ja sam dojila kratko. Samo tri mjeseca.
Muka je sa odvikavanjem i od flasice i od cucle.
[Vrh] Go down
katja
beba
beba
katja


Broj postova : 55
Age : 40
Registration date : 16.11.2007

Uskoro 1 godina Empty
PostajNaslov: Re: Uskoro 1 godina   Uskoro 1 godina Emptypet stu 16, 2007 11:31 pm

Ja sam cak 2 mjeseca...al eto voljela bi da sam kao ti, strasno mi je to falilo, a ja znam djecu koja su tri godine pa sisaju jos pomalo.Ne sekiraj se nek sisa nema tu nista loseg, a s vremenom i postepeno ju mozes odviknut. jump
[Vrh] Go down
http://www.bebe-i-mi.5forum.net
mucika macika
Osoblje foruma
mucika macika


Female
Broj postova : 494
Age : 46
Location : Zagreb
Registration date : 06.11.2007

Uskoro 1 godina Empty
PostajNaslov: Re: Uskoro 1 godina   Uskoro 1 godina Emptyned stu 18, 2007 8:48 am

Joj žene koliko mi je sad lakše kad čitam vaše postove i vidim da nisam jedina koja je imala problema s mlijekom!
Već u rodilištu sam vidjela da je to ništa, a ne mlijeko i da LAri to definitivno nije dovoljno. Sastre su me uvjeravale da je to normalno i da će mlijeko krenuti, al ni nakon 3mjeseca i pijenja razno raznih čajeva za dojilje, raznoraznih kemijanja, meni mlijeko nije poteklo onako kako je u bolnici već nekim mamam odmah poslije poroda krenulo!
Znam da mi je bio bed kad sam vidjela da neke mame izdajaju jer ga imaju previše, a ja tamo jedva par kapljica iscijedim down
[Vrh] Go down
Sponsored content





Uskoro 1 godina Empty
PostajNaslov: Re: Uskoro 1 godina   Uskoro 1 godina Empty

[Vrh] Go down
 
Uskoro 1 godina
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.
 Similar topics
-
» Sretna nova godina

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
Obiteljski forum :: Djeca :: Bebe :: Dojenje-
Forum(o)Bir: